טיול קיץ 2019

במסלול שונה ומיוחד

10 ימים ו 9 לילות

טיול קיץ 2019

טיול קיץ 2019 הוא טיול קייצי שונה ומיוחד מכל טיול אשר חוויתם.

תאריכיםמסלול הטיולפרטים נוספיםמחירצור קשר

  
טיול קיץ 2019 (יציאה 11:10)טיול קיץ 2019 (חזרה 19:55)
1.07.19 10.07.19
29.07.197.08.19

היום הראשון

ת"א – בוקרשט טיסת בוקר 11:10 (טיסה סדירה)


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

נסיעה לכוון בראשוב BRASOV פויאנה בראשוב, עיירת נופש בקרפטים. נמשיך דרך עמק הפרחובה PRAHOVA, נחצה את עיירות הנופש סינאיה, בושטני, אזוגה, פרדיאל ונגיע לבראשוב. נעלה לפויאנה בראשוב, קבלת חדרים במלון- וארוחת ערב.


היום השני

POIANA BRASOV –PIATRA NEAMT


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר נסע צפונה לאורך הקרפטים המזרחיים בנופים מיוחדים ולאורך הנחלים עד לאגם האדום, אשר נוצר לפני כ-170 שנה מהחלקת שטח של היער לתוך הנחל. אפשר לראות אח הגזעים של העצים על פני המים. לאחר מכן נעבור את מעברי ביקז המפורסמים לאורך הנחל ביקז. בשעות אחה"צ נגיע למלון, מנוחה קצרה וארוחת הערב.

 


היום השלישי

PIATRA NEAMT –IASI


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר נסע לכוון "יאשי" IASI – עיר הבירה ההיסטורית של מולדובה. העברה לבית המלון, קבלת חדרים ולאחר מכן נצא  לסיור בעיר. נראה את : כנסיית "שלושת השליחים" IERARHI  TREI, ארמון התרבות, (מבחוץ),. נבקר בתיאטרון המשופץ, אשר ניבנה בסגנון מיוחד ודומה לתיאטרון של העיר ODESA, באוקראינה. נבקר בפארק "קופואו" PARCUL COPOU  בו נמצא עץ התה אשר תחתיו כתב המשורר הרומני MIHAI EMINESCU, את שיריו.  ארוחת ערב במלון או במסעדה בעיר.


היום הרביעי

המשך סיור IASI  –CAMPU LUNG MOLDOVA


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לראות את האנדרטה של הפוגרום הגדול ב"יאשי", הנמצאת בחצר בית הכנסת. (ביקור בבית הכנסת). מכאן ניסע לבקר בבית הקברות היהודי, לאנדרטה של 11000 הנספים בפוגרום של יאשי. לאחר מכן נצא לכוון המנזר המיוחד במינו VORONET– אחד מהמנזרים המצוירים של Bucovina ועל קירו הדרום מערבי מצויר, בצבעים המיוחדים של מולדובה, הציור "יום הדין". סיור באתרים המיוחדים ונמשיך ל – CAMPU LUNG MOLDOVA. ארוחת הערב במלון.


היום החמישי

MOCANITA HUTULCA – BISTRITA


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכוון הרכבת המיוחדת MOCANITA של מולדובה בכפר HUTULCA, רכבת קיטור שנוצרה בשנת 1888 ע"י בחור גרמני  בשם LUIS ORTIEB ,  לעבודות כריתת עצים באזור. הנסיעה כ- 3 שעות, בין הבתים ולאורך הנחלים. בסיום החוויה נסיעה מעל פסגת הקרפטים הצפוניים עד לעיר ביסטריצה. קבלת חדרים מנוחה קצרה וארוחת ערב.

 


היום השישי

BISTRITA – BEILIS FANTANELE – CLUJ


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

היום, כולו, מוקדש לנופים מיוחדים, בין הכפרים לאורך נחל הסומש SOMES עד לאגם ביליש פאנטאנלה BEILIS FANTANELE .לאחר הפסקה באזור נמשיך  בנסיעה לכוון בירת טרנסילבניה -"קלוז'" CLUJ NAPOCA. לאחר ארוחת הערב נצא לסיור לילי, רגלי, בעיר המיוחדת ונראה את הקטדראלה האורטודוקסית על שם אברהם ינקו AVRAM IANCU, המזרקה הצבעונית, מלווה במוזיקה, התיאטרון ובית האופרה הלאומי של העיר ומשם נמשיך לכיכר הקטדראלה הקטולית מאטיאש MATIASH  III  על שם מתי קורבין .MATEI CORVIN

היום השביעי

SIBIU – ALBA IULIA – TURDA –CLUJ


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכוון העיר טורדה TURDA  לביקור במכרות המלח המיוחדים והמחודשים ואשר ניבנו בהשראת יורו- דיסני.  משם, נמשיך לעיר ההיסטורית של רומניה – אלבה יוליה ALBA IULIA . נבקר בקטדראלה שבה המליכו את מלכי רומניה ונראה את הגנים היפים שבחצרה. נמשיך ברגל, לכוון השערים הרומיים, שם נראה את אנדרטת שלושת המהפכנים של רומניה HORIA- CLOSCACRISAN. בתום הסיור, נמשיך בנסיעתנו לכוון העיר "סיביו". נגיע למלון ולאחר מנוחה קצרה נצא לסיור רגלי בעיר העתיקה. נטייל בין חומות העיר ונראה את מגדלי השמירה, נמשיך במדרחוב לכיכר הגדולה PIATA MARE והכיכר הקטנה PIATA MICA, גשר השקרנים. משם, ניסע לכפר סיביאל SIBIEL,  לארוחת ערב כפרית טיפוסית .

היום השמיני

SIBIU – SIGHISOARA


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל עבר העיר סיגישווארהSIGHISOARA –  -עיר מבוצרת, מימי הביניים ובה התגוררה, תקופה מסייימת, משפחתו של דראקולה האגדי.  בשנת 1431 נולד דרקולה VLAD TEPES ובגיל 4 הם עברו להתגורר עם הסבא -מירצ'יה הזקן- MIRCEA CEL BATRAN  , אחד השליטים המפורסמים של דרום רומניה מאז וולכיה VALAHIA. נסייר בסמטאות העיר ונראה את מגדלי השמירה, שערי העיר המבוצרת ואת המגדל עם השעון. עיר טיפוסית בסגנון גרמני. לאחר  מכן, נחזור לעיר סיביו לקראת הערב.

היום התשיעי

SIBIU  – BUCHAREST


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכוון בוקרשט, עיר הבירה של רומניה. הנסיעה לאורך נהר האולט OLT עם הנופים המיוחדים שלו. נעצור להפסקה בתחנת הדלק הגדולה על שפת הנהר ובשעות אחה"צ נגיע ל BUCHAREST. לאחר קבלת החדרים במלון נצא לסיור קצר בעיר הבירה. נמשיך למסיבת הסיום באחת המסעדות המפורסמות בעיר:  HANUL LUI MANUC לארוחת ערב ומוזיקת פולקלור.

היום העשירי

סיור BUCHAREST  ◄ וטיסה הביתה


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את סיורנו בעיר הבירה: נראה את שער הניצחון, כיכר המהפכה, נעבור ליד בית האופרה וארמון הנשיא COTROCENI (מבחוץ), שדרת האיחוד וכיכר האיחוד. נעצור ברחבה מול הפרלמנט (ארמונו של שליט רומניה צ'אושסקו), כדי  לצלם אותו מבחוץ. בצהריים נצא לאחד הקניונים הגדולים בעיר, שם נעשה הפסקת צהרים וקניות ולאחר מכן נצא לכוון שדה התעופה וטיסה הביתה בשלום.

הטיול כולל:

♦ טיסה סדירה  ת"א – בוקרשט –  ת "א.

♦ – אוטובוס צמוד (לתוכנית בלבד) וממוזג.

♦ מלווה ישראלי מוסמך.

♦ מלונות בדרגת תיירות טובה פלוס.

♦ חצי פנסיון H/B לאורך כל הטיול, כולל  ארוחת ערב בכפר "SIBIEL"

♦ מסיבת סיום הטיול בבוקרשט במסעדת "HANUL LUI MANUC"

♦ סיורים וביקורים מודרכים לפי התוכנית.

הטיול אינו כולל:

♦ ביטוחים למיניהם.

♦ סבלים למזוודות.

♦ תשר למדריך ולנהג (נהוג  למדריך  4 €  ליום  ו – לנהג – 1 € ליום).

הערות :

  • המסלולים הנ"ל וימי הטיולים ניתנים לשינוי בהתאם למזג האוויר ושיקולו של המדריך בשטח
  • המחירים מבוססים על תעריפי הטיסה לרומניה, הידועים כיום, בחברות התעופה. כל תוספת, כתוצאה מעליית מחירי הטיסה או הדלק ע"י חברות התעופה תחול על מחיר הטיול.

מחיר מיוחד 1149 אירו לאדם בחדר זוגי

תוספת של 320 אירו לאדם בחדר יחיד

 

טיול קיץ 2019

אנא מלאו את טופס צור קשר באתר או צלצלו לטלפון 03-6200687/8/9.

איש קשר: שירי / אדריאן.