טיול סוכות 2018

נופים מלאים בעונת השלכת

7 ימים מלאים!

טיול סוכות 2018

נופים ואתרים בטיול סוכות 2018 הוא טיול מרהיב עם נופים חלומיים מיוחדים של עונת השלכת בסתיו.

תאריכיםמסלול הטיולפרטים נוספיםמחירצור קשר

 
  

טיול סוכות 2018 (יציאה)

טיול סוכות 2018 (חזרה)
22.09.18 29.09.18

היום הראשון

תל אביב – בוקרשט – פויאנה בראשוב


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

טיסת לילה לבוקרשט – בירת רומניה, ארץ יפת נופים. ארוחת בוקר ולאחר מכן נצא לאזור של SLANIC PRAHOVA ונבקר במכרות המלח הגדולים באירופה. (220 מטר מתחת לאדמה). ירידה במיניבוסים וסיור בחדרי המלח הענקיים . בתום הסיור, נמשיך לכוון BRASOV ונעלה לפויאנה בראשוב POIANA BRASOV  למלונינו. קבלת חדרים.  ארוחת ערב במלון. 


היום השני

פויאנה בראשוב – סינאיה – פויאנה בראשוב


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

היום נצא לאזור של SINAIA  שם נבקר בארמון "PELES"-ארמונו של המלךCAROL I , אחד היפים באירופה (בתנאי שלא סגור לאירועים של משפחת המלוכה). לאחר הביקור נחזור לפויאנה בראשוב – ובדרך נעצור בתצפית המיוחדת -3 הארזים – בעיירה פרדאל PREDEAL. ביום בהיר ניתן לראות נופים בטווח של 30 ק"מ.  ארוחת ערב במלון.

 


היום השלישי

דאמבוביצ'יוארה – בראן – מויאציו –פויאנה בראשוב


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר  ארוחת הבוקר יוצאים ליום טיול בטבע: חוצים את הקרפטים המרכזיים,  דרך יערות  ומגיעים לקניון הרים "דאמבוביציוארה" DAMBOVICIOARA להליכה ברגל, לאורך הנחל, כ- 2 ק"מ. לאחר מכן נוסעים לבקר במצודת  BRAN ,המצודה של דרקולה, לפי הסיפורים. בהמשך נעשה יום כיף: נסיעה בעגלות רתומות לסוסים, לעיירת הנופש MOIECIU וארוחת צהרים מלאה טיפוסית כפרית במסעדה נסיכת ההרים  CRAIASA MUNTILOR. ארוחת ערב במלון.

 


היום הרביעי

פויאנה בראשוב – סיגישוארה – סיביו


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

הבוקר  עוזבים את "פויאנה בראשוב ונוסעים אל עבר העיר סיגישווארהSIGHISOARA –  -עיר מבוצרת,  מימי הביניים ובה התגוררה, תקופה מסייימת,  משפחתו של דראקולה האגדי.  בשנת 1431 נולד דרקולה VLAD TEPES ובגיל 4 הם עברו להתגורר עם הסבא  -מירצ'יה הזקן- MIRCEA CEL BATRAN  , אחד השליטים המפורסמים של דרום רומניה מאז וולכיה VALAHIA . נסייר בסמטאות  העיר ונראה את מגדלי השמירה, שערי העיר המבוצרת ואת המגדל עם השעון.עיר טיפוסית בסגנון גרמני. לאחר  מכן, נמשיך בנסיעה לכוון העיר סיביו לקראת הערב נצא לסיור בעיר: הכיכר הגדולה, הכיכר הקטנה, גשר השקרנים ארוחת ערב במלון.

 


היום החמישי

סיביו– אלבה יוליה – סיביו


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר נוסעים לעיר "יוליה הלבנה "ALBA IULIA. נסייר בעיר העתיקה – עיר רומית עם שערים, חומות וחפיר מים. נבקר בקטדרלה בה המליכו את מלכי רומניה ונבקר באנדרטה של שלושת המורדים " HORIA  – CLOSCA –CRISAN . בתום הסיור נמשיך בנסיעה לבירת התרבות של אירופה -SIBIU. ואח"כ ניסע לארוחת ערב מיוחדת, בכפר "סיביאל", עם אוכל אוטנטי של האזור.


היום השישי

סיביו – בוקרשט


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכוון המעברים הגבוהים ביותר ברומניה, "מעבר הרי הפאגאראש TRANS FAGARASAN בדרך, נעצור באגם BALEA ונרד בצד השני לכוון אגם VIDRARU- – האגם המלאכותי והסכר הגבוה ביותר ברומניה – 169 מטר. נמשיך לכנסיית CURTEA DE ARGES, בה קבורים מלכי רומניה.  (באם מזג האוויר לא יאפשר  לנו, ניסע במסלול חלופי, לאורך נחל ה-OLT ). בשעות אחה"צ המאוחרות נגיע לעיר הבירה BUCHAREST. לאחר קבלת החדרים במלון יש אפשרות (בתוספת של 30 € לאדם) לנצא לארוחת ערב מיוחדת, לסיום המסע הנפלא, במסעדה המפורסמת – HANUL LUI MANUC. חזרה למלון.

 

היום השביעי

סיור בוקרשט – שדה תעופה – ת"א


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר, מתחילים את סיורנו  בעיר הבירה: נראה את שער הניצחון, כיכר המהפכה, נעבור ליד בית האופרה וארמון הנשיא COTROCENI (מבחוץ). נראה את הארמון של צ'אושסקו מבחוץ. נעצור שם כדי לצלם אותו, את שדרת האיחוד וכיכר האיחוד. בצהרים נצא לאחד המולים הגדולים בעיר, שם נעשה הפסקת צהרים ולאחר מכן נצא לכוון שדה התעופה וטיסה הביתה בשלום.

הטיול כולל:

♦ – טיסות ת"א – בוקרשט ◄ חזרה בוקרשט – ת "א (טיסה סדירה).

♦ – אוטובוס צמוד (לתוכנית בלבד) וממוזג.

♦ מלווה ישראלי מוסמך.

מלונות בדרגת תיירות טובה פלוס.

♦ חצי פנסיון H/B לאורך כל הטיול (פרט לבוקרשט).

♦ ארוחת ערב בכפר SIBIEL

♦ ארוחת צהריים בכפר MOIECIU

♦ סיורים וביקורים מודרכים לפי התוכנית.

♦ ארוחות מיוחדות, (מסיבת סיום הטיול במסעדה Hanul Lui Manuc).

הטיול אינו כולל:

♦ ביטוחים למיניהם.

♦ סבלים למזוודות.

♦ תשר למדריך ולנהג.

הערות :

  • המסלולים הנ"ל וימי הטיולים ניתנים לשינוי בהתאם למזג האוויר ושיקולו של המדריך בשטח
  • המחירים מבוססים על תעריפי הטיסה לרומניה, הידועים כיום, בחברות התעופה. כל תוספת, כתוצאה מעליית מחירי הטיסה או הדלק ע"י חברות התעופה תחול על מחיר הטיול.

מחיר מיוחד 930 $ לאדם בחדר זוגי

תוספת של 280 $ לאדם בחדר יחיד

טיול סוכות 2018

אנא מלאו את טופס צור קשר באתר או צלצלו לטלפון 03-6200687/8/9.

איש קשר: שירי / אדריאן.