טיול כוכב משודרג 2019

במסלול שונה ומיוחד

7 ימים ו 6 לילות

טיול כוכב משודרג 2019

טיול כוכב משודרג 2019 הוא טיול בלעדי ומיוחד מכל טיול אשר חוויתם לרומניה.

תאריכיםמסלול הטיולפרטים נוספיםמחירצור קשר

  
טיול כוכב משודרג 2019
טיול כוכב משודרג 2019
10.06.19 16.06.19
17.06.1923.06.19
24.06.1930.06.19

 

היום הראשון

ת"א – בוקרשט – פויאנה בראשוב


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

טיסת בוקר לבוקרשט – בירת רומניה, ארץ יפת נופים. עולים לאוטובוס ויוצאים לכוון פויאנה בראשוב  POIANA BRASOVלמלוננו. קבלת חדרים.  ארוחת ערב במלון.  


היום השני

דאמבוביצ'יוארה – בראן – מויאציו –פויאנה בראשוב


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר  ארוחת הבוקר יוצאים ליום טיול בטבע: חוצים את הקרפטים המרכזיים,  דרך יערות  ומגיעים לקניון הרים "דאמבוביציוארה" DAMBOVICIOARA להליכה ברגל, לאורך הנחל, כ- 2 ק"מ. לאחר מכן נוסעים לבקר במצודת  BRAN ,המצודה של דרקולה, לפי הסיפורים. בהמשך ניתן לעשות (בתשלום של 20 € לאדם)יום כיף: נסיעה בעגלות רתומות לסוסים, לעיירת הנופש MOIECIU  וארוחת צהרים מלאה טיפוסית כפרית במסעדה נסיכת ההרים CRAIASA MUNTILOR. ארוחת ערב במלון


היום השלישי

פויאנה בראשוב – סינאיה – בראשוב


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

היום נצא לאזור של SINAIA  הישר לביקור בארמון "PELES" -ארמונו של המלך CAROL I, אחד היפים באירופה (בתנאי שלא סגור לאירועים של משפחת המלוכה). לאחר הביקור נחזור לבראשוב – ובדרך נעצור בתצפית מיוחדת, בשם 3 האורנים TREI BRAZI"" שבעיירה פרדאל PREDEAL. ביום בהיר ניתן לראות נופים בטווח של 30 ק"מ. לאחר מכן נמשיך לעיר BRASOV, בה נבקר בבית הכנסת, הכנסייה השחורה (מבחוץ), הכיכר המרכזית, המדרחוב. בתום הסיור בעיר נחזור למלון לארוחת ערב.


היום הרביעי

פויאנה בראשוב – סיגישוארה – טרגו מורש  


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

הבוקר  עוזבים את "פויאנה בראשוב ונוסעים אל עבר העיר סיגישווארהSIGHISOARA –  עיר מבוצרת,  מימי הביניים ובה התגוררה, תקופה מסייימת,  משפחתו של דראקולה האגדי.  בשנת 1431 נולד דרקולה VLAD TEPES ובגיל 4 הם עברו להתגורר עם הסבא  -מירצ'יה הזקן- MIRCEA CEL BATRAN  , אחד השליטים המפורסמים של דרום רומניה מאז וולכיה VALAHIA . נסייר בסמטאות  העיר ונראה את מגדלי השמירה, שערי העיר המבוצרת ואת המגדל עם השעון. עיר טיפוסית בסגנון גרמני. לאחר  מכן, נמשיך בנסיעה לכוון TARGU MURES – עיר התרבות של טרנסילבניה. נבקר בבית הכנסת המיוחד ובארמון התרבות של העיר "PALATUL CULTURI". נראה את בניין העיריה ואת השדרה הראשית עם הפרחים ושעון מפרחים. ארוחת הערב במסעדה המפורסמת של העיר.


היום החמישי

תרגו מורש – טורדה – אלבה יוליה – סיביו


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר ניסע דרומה לכוון העיר טורדה TURDA  לביקור במכרות המלח המיוחדים ומחודשים בהשראת ה"יורו- דיסני". בתום הביקור, נמשיך בנסיעתנו לעיר  אלבה יוליה ALBA IULIA– העיר ההיסטורית של רומניה, שם נבקר בקטדרלה שבה המליכו את מלכי רומניה ונראה את הגנים היפים שבחצרה. נמשיך ברגל, לכוון השערים הרומיים, שם נראה את אנדרטת שלושת המהפכנים של רומניה HORIA- CLOSCA- CRISAN. בתום הסיור, נמשיך בנסיעה ליעדנו הבא: העיר SIBIU. נגיע למלון ולאחר מנוחה קצרה נצא לסיור רגלי בעיר העתיקה. נטייל בין חומות העיר ונראה את מגדלי השמירה, נמשיך במדרחוב לכיכר הגדולה PIATA MARE , הכיכר הקטנה PIATA MICA וגשר השקרנים. משם, ניסע לכפר סיביאל SIBIEL,  לארוחת ערב כפרית טיפוסית .   


היום השישי

סיביו – בוקרשט


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכוון המעברים הגבוהים ביותר ברומניה, "מעבר הרי הפאגאראש TRANS FAGARASAN (באם מזג האוויר לא יאפשר  לנו,ניסע במסלול חלופי, לאורך נחל ה-OLT ). בדרך, נעצור באגם BALEA ונרד בצד השני לכוון אגם VIDRARU – האגם המלאכותי והסכר הגבוה ביותר ברומניה, – 169 מטר. נמשיך לכנסיית CURTEA DE ARGES, בה קבורים מלכי רומניה  ובשעות אחה"צ המאוחרות נגיע לעיר הבירה BUCURESTI. לאחר קבלת החדרים במלון. נמשיך למסיבת הסיום הטיול באחת המסעדות המפורסמות בעיר-  HANUL LUI MANUC לארוחת ערב ומוזיקת פולקלור.

היום השביעי

סיור בוקרשט – שדה תעופה – ת"א


לתיאור מלא של יום הטיול לחץ כאן

לאחר ארוחת הבוקר, מתחילים את סיורנו  בעיר הבירה: נראה את שער הניצחון, כיכר המהפכה, נעבור ליד בית האופרה וארמון הנשיא COTROCENI (מבחוץ). נראה את הארמון של צ'אושסקו מבחוץ. נעצור שם כדי לצלם אותו, את שדרת האיחוד וכיכר האיחוד. בצהריים נצא לאחד הקניונים הגדולים בעיר, שם נעשה הפסקת צהרים ולאחר מכן נצא לכוון שדה התעופה וטיסה הביתה בשלום.

הטיול כולל:

– טיסה ת"א – בוקרשט – ת "א  (טיסה סדירה).

– אוטובוס צמוד וממוזג (לתוכנית בלבד).

– מלווה ישראלי מוסמך דובר רומנית.

– מלונות בדרגת תיירות טובה פלוס.

– חצי פנסיון H/B לאורך כל הטיול.

– סיורים וביקורים מודרכים לפי התוכנית.                                      

–  ארוחות מיוחדות. (כמפורט מעלה).       

הטיול אינו כולל:

♦ ביטוחים למיניהם.

♦ סבלים למזוודות.

♦ תשר למדריך ולנהג.

♦ יום כיף: נסיעה עם עגלות רתומות לסוסים וארוחת צהרים בכפר ) MOIECIUבתשלום של 20 € לאדם).

הערות :

  • המסלולים הנ"ל וימי הטיולים ניתנים לשינוי בהתאם למזג האוויר ושיקולו של המדריך בשטח
  • המחירים מבוססים על תעריפי הטיסה לרומניה, הידועים כיום, בחברות התעופה. כל תוספת, כתוצאה מעליית מחירי הטיסה או הדלק ע"י חברות התעופה תחול על מחיר הטיול.

מחיר מיוחד 767 אירו לאדם בחדר זוגי

 

 

טיול כוכב משודרג 2019

אנא מלאו את טופס צור קשר באתר או צלצלו לטלפון 03-6200687/8/9.

איש קשר: שירי / אדריאן.